TR
TR
EN AR
H. İnanç KABADAYI
Yönetim Kurulu Başkanı
İnanç Kabadayı

BAŞKANIN MESAJI

“YETENEKLİ VE TECRÜBELİ EKİBİMİZLE YENİLİKÇİ PROJELERİ HAYATA GEÇİRMEK SAHİP OLDUĞUMUZ EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİMİZDİR”

İleri teknoloji odaklı yönetim anlayışı ve güçlü mühendislik altyapısıyla 35 yıllık bilgi birikimini ve deneyimin güçlü sinerjisini bir araya getirerek inşaat sektöründe fark oluşturan bir üne sahip olduk.

Yetenekli ve tecrübeli ekibimizle yenilikçi projeleri hayata geçirmek sahip olduğumuz en önemli özelliğimizdir. İnşaat ve taahhütte edindiğimiz saygınlığı son yıllarda konut, ofis, rezidans, ticari üniteler ve diğer yaşam alanlarını kapsayan projelerimizle son kullanıcılara daha yakından hissettiriyoruz. Projelerimizle bulunduğumuz bölgelere değer katıyoruz. Ege Yapı olarak insanların yaşamlarını kolaylaştıran ve daha iyi bir hayat kalitesi sunan ayrıcalıklı projeler geliştirmeyi kendimize görev edindik. Çünkü en önemli varlığımız ve ilham kaynağımız insanlardır. Ülkemize ve gelecek nesillere olan sorumluluğumuzu yerine getirirken, ülke kalkınmasına ve toplumun refahına katkıda bulunacak, istihdam olanağı sunacak projeler üretmeyi ve yatırımlar yapmayı hedefliyoruz.

Tüm bunları yaparken, manifestomuzda da belirttiğimiz gibi, özünü kaybetmeden yenilenmeye, gelişmeye, daha iyi için çalışırken iyi olanı korumaya, en iyisine ulaşmanın taviz vermeden de mümkün olduğuna inanıyoruz.

H. İnanç Kabadayı için tıklayınız
© Copyright 2020 EGE YAPI
Ege Yapı, web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.