ANA SAYFA YAŞAM SEÇENEKLERİ GALERİ MEDYA BATIŞEHİR ÖZEL İLETİŞİM
ENGLISH العربية
VAZİYET PLANI KONUT OFİS REZİDANS DÜKKAN/MAĞAZA
MENÜ

YAŞAM SEÇENEKLERİ

Dükkan/Mağaza Konsept

Ünlü markalar, keyif ve siz aynı caddede olacaksınız.

Alışveriş keyfini yaşamak ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için Batışehir’in alışveriş caddesine uğramanız yeterli olacak. Sadece Batışehir’e değil; tüm İstanbul’a açık olacak bu cadde, TEM Otoyolu’nun yanında Batışehir boyunca uzanan hareketli bir meydana sahip olacak.

Birkaç adımda prestijli bir alışveriş caddesi karşınızda

Seçkin markalarımız ile size geniş bir yelpaze sunuyoruz. Batışehir alışveriş caddesi içerisinde 121 farklı mağazadan alışveriş yapabilirsiniz. Batışehir’de bulunan restoran ve kafelerde güzel vakit geçirebilirsiniz. Alışveriş keyfini yaşamak için BatıCadde’ye uğramanız yeterli. Sadece Batışehir’e değil, tüm İstanbul’a açık olan bu cadde, TEM otoyolunun yanında Batışehir boyunca uzanan oldukça hareketli bir meydana sahip.

Alışverişte yeni moda, Batışehir Alışveriş Caddesi...

Kapalı AVM konseptinden sıkılanlar için yaklaşık 1 km’lik açık alanda alışveriş imkanı sunan Batışehir Alışveriş Caddesinde, benzersiz bir Alışveriş deneyimi yaşayacaksınız.

BİLGİ TALEP FORMU

Batışehir’in alışveriş caddesinden dükkan sahibi olmak için formu doldurun biz sizi arayalım.

Ege Yapı A.Ş. Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve EGE YAPI Çerez Politikaları‘nı okudum, onaylıyorum. Kişisel verilerim söz konusu Politikalar ’da belirtilen amaç ve şartlar çerçevesinde işlenebileceğini, aktarılabileceğini ve saklanabileceğini kabul ettiğimi beyan ederim.
GÖNDER
© Copyright 2020 BATIŞEHİR Kişisel Verilerin Korunması | Gizlilik İlkeleri ve Kullanım Koşulları | Çerez Politikaları
Ege Yapı, web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.