TR
TR
EN AR
İNSAN KAYNAKLARI
Yenilikçi
Vizyon
Müşteri Odaklılık
Akıllı Mühendislik
Ege Yapılı olmak… Çalışanlarımızdan aldığımız güç ile büyüyoruz. Sizi de aramızda görmek isteriz.

Ege Yapı; sektörel tecrübesi, bilgi birikimi ve yenilikçi bakış açısıyla, günümüz şartlarında sektörün gelişimine ve dönüşümüne katkı sağlayarak büyüyen bir organizasyon yapısına sahiptir.

Ege Yapı ailesi; şirketin kurumsal değerlerine bağlı olarak, değişen koşullara hızlı adapte olarak dönüşüm sağlayabilen ve tecrübelerini sonuç odaklı çözümlere dönüştürebilen uzman ve yetkinlik sahibi profesyonellerden oluşmaktadır.

Hayata geçirdiği prestijli ve marka değeri yüksek projelerle sektörde istihdam oluşturan, projelerinde görev alan tüm çalışanlarının mesleki gelişimlerine destek olan ve sektörde nitelikli iş gücü artışına katkı sağlayan şirketimizin insan kaynakları politikası, proaktif ve yenilikçi prensiplere sahiptir.

Ege Yapı, hızlı büyüyen dinamik yapısı ile koordineli olarak gelişen bir organizasyon yapısına sahip olmakla birlikte, kurumsal değerlerine ve geleneklerine bağlı bir şirket kültürüne sahiptir.

Ege Yapı’nın tüm çalışanları; mutlu ve huzurlu bir ortamda, öncü ve fark oluşturan projelerde yer alarak, hem kendilerine hem de sektöre vizyon kazandıran işlere imza atmanın ayrıcalığını yaşarlar.

Ege Yapı’nın İnsan Kaynakları Politikası ve Uygulamaları aşağıda belirtilen ilkelerin ışığında gerçekleşir:
  • Ege Yapı’nın sektörde çalışmak için özellikle tercih edilen bir şirket olmasını hedefleriz.
  • Şirket olarak gelişim potansiyeli yüksek, işe uygun yetkinliğe sahip, şirket değerlerini benimseyip yaşatabilecek olan adaylarla birlikte çalışmayı önemseriz.
  • Rekabet etmekten kaçmayan, kendine olan güveni yüksek adaylar önceliğimizdir.
  • Ege Yapı’nın ilkelerine uygun şekilde, çalışanlarımızın ve şirketimizin beklentilerini dengeleriz.
  • Çalışanlarımızın işteki başarılarını ve çalışma performanslarını değerlendirir, gelişimlerine destek olur ve başarı için teşvik ederiz.
  • İhtiyaçlarımızın karşılanmasında şirket içi insan kaynağımızdan yararlanmayı amaçlarız.
  • İnsan kaynakları yönetiminde yeni gelişmeleri takip eder ve şirketimizin ihtiyaçlarına uygun şekilde değerlendirerek uygularız.
Seçme ve Yerleştirme

Şirketimize yapılan tüm başvurulara titizlikle incelenmekte ve oluşan ihtiyaçlar doğrultusunda değerlendirilmek üzere aday havuzumuza dahil edilmektedir.

Açık olan pozisyonlarımız için bize www.kariyer.net üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Açık olmayan pozisyonlarımız için ik@egeyapi.com adresine özgeçmişinizi göndererek başvuruda bulunabilir, değerlendirme sürecine dahil olabilirsiniz.

Şirketimize yapılan tüm başvurular iş etiği gereği gizli tutulmaktadır ve fırsat eşitliği ilkesine bağlı olarak değerlendirilmektedir.

Seçme ve yerleştirme süreçlerimiz İnsan Kaynakları koordinasyonunda ilgili bölüm yöneticileri ile birlikte yürütülmektedir. İlk mülakatlar İnsan Kaynakları bölümü tarafından gerçekleştirilerek kurumsal değerlerimize, şirket kültürüne, ekip çalışan profiline ve iş gereklerine göre uygun olan adaylar, teknik değerlendirme için ikinci mülakata davet edilmektedir. Olumlu görüşmeler neticesinde referans araştırması süreci yürütülerek iş teklifi sürecine geçilmektedir.

Tüm adaylarımıza görüşmeler neticesinde geri bildirim yapılmaktadır; ayrıca adaylarımız süreç ile ilgili diledikleri zaman İnsan Kaynakları ile iletişime geçebilirler.

Kariyer Yönetimi ve Gelişimi

Ege Yapı ailesinin her ferdi şirket kariyer yönetim politikaları ve ihtiyaçları doğrultusunda ayrı ayrı değerlendirilmekte ve fırsat eşitliği ilkesi çerçevesinde iş gereklerine bağlı olarak bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirebilecekleri eğitim programlarına katılmaktadır.

Oryantasyon ve İş Başı Eğitim Programları, Kalite ve Yönetim Sistemleri Eğitim Programları, İş Sağlığı ve Güvenliği & Çevre Koruma Eğitim Programları gibi eğitimlerin yanı sıra; kurumsal ve bireysel hedefler doğrultusunda eğitim programları hazırlanmakta ve eğitim etkinliğini arttırmaya yönelik yürütülen programlar ile eğitimin geri dönüşü sağlanmaktadır.

Ayrıca performans sonuçlarına göre özel yetenek gruplarına dahil edilen çalışanlarımızın yönetsel beceri ve yetkinlikleri geliştirilerek Ege Yapı’da yönetici olarak görev almalarına fırsat tanınır.

Projelerimizde görev alan tüm “direkt ve endirekt çalışanlar” eğitim programlarına dahil edilmektedir.

BAŞVURU FORMU
GÖNDER
© Copyright 2020 EGE YAPI
Ege Yapı, web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.