TR
TR
EN AR
Proje Web Sitesi
Yeri İnşaat Alanım2 Teslim Tarihi Fonksiyonları
Her şeyin bir arada olduğu BATIŞEHİR’de şehrin kalp atışları eşliğinde keyifli ve güvenli bir yaşam mevcut. 1+0’dan 5+1’e konut seçenekleri, A+ ofisleri, ticari üniteleri, alışveriş caddesi, seçkin oteller ve nitelikli okulları ile hayattan beklediğiniz ne varsa hepsi tek noktada!

HEMEN TESLİM
& HEMEN TAPU

BATIŞEHİR


Kendi kendine yeten, beklentilerinizin ötesinde bir hayat, kendi semtine adını veren BATIŞEHİR’de sizi bekliyor.

BİLGİ TALEP FORMU

DETAYLI BİLGİ İÇİN FORMU DOLDURUN, SİZİ ARAYALIM.
Ege Yapı A.Ş. Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve EGE YAPI Çerez Politikaları‘nı okudum, onaylıyorum. Kişisel verilerim söz konusu Politikalar ’da belirtilen amaç ve şartlar çerçevesinde işlenebileceğini, aktarılabileceğini ve saklanabileceğini kabul ettiğimi beyan ederim.
GÖNDER

Her şeyin yanı başınızda olduğu tek şehir!

Lüks mağazaların yer aldığı alışveriş caddesinden Doğa Okulları'na, ofislerden spor merkezine kadar birçok ayrıcalık Batışehir'de sizi bekliyor.
ALIŞVERİŞ CADDESİ

Alışveriş keyfini Batışehir’de yaşayın! Seçkin dünya markalarının buluştuğu 121 farklı mağaza, BatıCadde’de bir adım uzağınızda!

OTEL

Misafirlerinize hem lüksü hem de konforu yaşatın! Merkezi lokasyonları ve yüksek standartlı hizmet kaliteleriyle, Four Points by Sheraton Otel ve Radisson Blu Residence Batışehir’de.

PREMIUM LOUNGE

Günün yorgunluğunu Premium Lounge ile evinizin yanı başında sosyalleşerek atın, Batışehir’li olmanın ayrıcalıklarını yaşayın.

OKUL

Çocuklarınızın geleceği Doğa Okulları ile güvence altında! Türkiye’nin öncü eğitim kurumu Doğa Okulları ile çocuklarınızın hem evi hem de okulu Batışehir’de!

ULAŞIM

Evinize ve işinize giderken trafikte zaman kaybetmekten istemiyorsanız, Batışehir tam size göre! TEM Otoyolu ve E-5’in kesiştiği noktadan şehrin her noktasına, zaman kaybetmeden ulaşın.

© Copyright 2020 EGE YAPI
Ege Yapı, web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.